Gala Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach 2017

W dniu 26 sierpnia 2017 r. o godz. 17.00 w plenerach Pałacu w Brynku odbędzie się Gala IPH 2017, podczas której zostanie rozstrzygnięty Finał Konkursu „Kruszec Biznesu”. Konkurs „Kruszec Biznesu” to jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie na terenie powiatu przyznawane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach, aby uhonorować najlepsze firmy regionu, które w minionym roku odniosły sukces rynkowy i mogą poszczycić się dobrymi wynikami finansowymi.

Dodatkowo wręczone zostaną nagrody – statuetki przyznawane przez Samorząd Terytorialny Gmin porozumienia „Biały Śląsk” m.in. nagroda „Złota Gracja Biznesu”. Statuetka „Złota Gracja Biznesu” jest przyznawana od zeszłego roku z inicjatywy Izby Przemysłowo-Handlowej, we współpracy z  Urzędem Gminy w Świerklańcu dla przedsiębiorstw, które prowadzą działalność gospodarczą lub mają siedzibę oraz przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, jak i promocji gminy. Organizatorami Gali IPH są: Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach, wraz z Urzędem Miejskim w Tarnowskich Górach, Urzędem Miasta Radzionków, Urzędem Gminy Krupski Młyn, Urzędem Gminy Świerklaniec i Urzędem Miasta Miasteczko Śląskie oraz Starostwem Powiatowym w Tarnowskich Górach. Impreza ma charakter zamknięty.  
Osoby zainteresowane udziałem w Gali IPH 2017 prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach. Tel. 32 287-21-31.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec