UKS "Olimpijczyk" Nowe Chechło z kompletem medali

Jeden brąz, jedno srebro i jedno złoto. To krążki, które przywieźli podopieczni UKS "Olimpijczyk" Nowe Chechło w rozgrywanych w Bydgoszczy Mistrzostwach Polski Juniorów oraz XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kajakarstwie.

Kajakarze "Olimpijczyka" z Mistrzostw Polski Juniorów przywieźli dwa medale. Marzena Ferdyn i Sandra Wajs zdobyły złoto w kajakowej dwójce na 5000 m. Brązowy medal zdobył natomiast Paweł Wolny w jedynce na dystansie 5000 m.
Na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży srebro zdobyła Patrycja Szewczyk w jedynce na 3000 m. Na młodzieżowej olimpiadzie tuż poza podium uplasował się Kamil Wajda w K-1 na 500 m. Dobrze spisała się też kanadyjkowa dwójka Tomasz i Łukasz Wojtacha na 5000 m zajęła 6 miejsce. Zawody w Bydgoszczy odbywały się od 3 do 6 sierpnia. Serdecznie gratulujemy świetnych wyników zawodnikom i trenerom chechelskiego klubu.