Studium Transportowe - badania ankietowe

W związku z licznymi pytaniami napływającymi do Urzędu Gminy Świerklaniec, przypominamy, że we wrześniu ruszyły badania ankietowe dotyczące transportu w metropolii i regionie. W związku z tym, w wylosowanych gospodarstwach domowych na terenie gminy Świerklaniec mogą pojawić się ankieterzy. Badania będą prowadzone do listopada 2017 r.

Od września do listopada 2017r. w wylosowanych gospodarstwach domowych, a także w centrach handlowych, na dworcach i przystankach ankieterzy będą pytali o to, jak na co dzień mieszkańcy regionu przemieszczają się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu. Jeden wywiad będzie trwał nie dłużej, niż 10 minut. Ankieterzy wypełnią tzw. „dzienniczek podróży” i zapytają o wszystkie miejsca odwiedzone w dniu poprzedzającym wywiad: od momentu wyjścia z domu, poprzez miejsce pracy, szkołę, wizytę w sklepie, kinie, czy u znajomych, aż po powrót do domu. Szczególnie ważne będzie określenie lokalizacji odwiedzanych miejsc oraz czasu trwania podróży. Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane m.in. do dostosowania rozkładów jazdy do potrzeb podróżnych, planowania przebiegu przyszłych ulic, dróg rowerowych i tras linii komunikacji miejskiej.

Każdy ankieter będzie posiadał identyfikator a w razie wątpliwości jego tożsamość będzie można potwierdzić pod numerem bezpłatnej infolinii KZK GOP: 800 16 30 30

Więcej informacji: www.StudiumTransportowe.pl

 

 

 

 

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec