Wielki finał Szlachetnej Paczki w Świerklańcu

9 i 10 grudnia w Pałacu Kawalera w Świerklańcu nastąpi finał tegorocznej rekordowej edycji akcji "Szlachetna Paczka". Obdarowanych zostanie ponad 50 najbardziej potrzebujących rodzin z rejonu gminy Świerklaniec i okolic. W organizację włączyli się wspólnie Fundacja Możesz Lepiej oraz Urząd Gminy Świerklaniec.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w tym roku na terenie gminy Świerklaniec odbywa się kolejna edycja akcji "Szlachetna Paczka". Tegoroczny finał będzie rekordowy, bo obdarowanych zostanie ponad 50 najbardziej potrzebujących rodzin z rejonu Tarnowskich Gór i okolic, który obejmował całą gminę Świerklaniec, Radzionków oraz część Tarnowskich Gór.
Od 18 listopada, na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza z informacjami o rodzinach, które zostały zakwalifikowane do projektu "Szlachetna Paczka". Przez następne trzy tygodnie każdy będzie miał możliwość zostania Darczyńcą i wybrania Rodziny, której chce się pomóc. Warto wspomnieć, ze Paczki nie trzeba robić indywidualnie, można ją zorganizować wraz ze znajomymi, kolegami z pracy czy rodziną.
Finał "Szlachetnej Paczki" nastąpi 9 i 10 grudnia w Pałacu Kawalera, czyli samym sercu Parku Świerklańcu. Będzie tam zlokalizowany magazyn gdzie Darczyńcy dostarczą swoje Paczki. Wolontariusze osobiście przekażą je rodzinom, którymi się opiekują. Do najczęściej wymienianych potrzeb należą: żywność, ubrania, środki czystości, pomoce szkolne dla dzieci. Zapraszamy na www.szlachetnapaczka.pl i zapoznaniu się ze szczegółami.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec