Teatr telewizji nagrywany w Pałacu Kawalera

W Pałacu Kawalera w Świerklańcu realizowane są zdjęcia do teatru Telewizji Polskiej pt. „Alibi” w reżyserii Łukasza Wylężałka. W obsadzie: Agnieszka Warchulska, Jan Jankowski i Andrzej Mastalerz. Spektakl realizuje ekipa TVP3 Katowice. Premiera 14 maja w TVP1 o godz. 20:35.

Pałac Kawalera po 20 latach znów zagra w teatrze telewizji. Ostatni raz tego typu produkcja była tu realizowana w 1998 roku. Tym razem obiekt "gra" ekskluzywny niemiecki pensjonat położony w Sudetach. „Alibi” to powrót po 8 latach do telewizji publicznej reżysera Łukasza Wylężałka. W spektaklu występują znani z wielkich produkcji aktorzy Agnieszka Warchulska, Jan Jankowski i Andrzej Mastalerz. Operatorem obrazu jest wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość Adam Sikora. Zarówno aktorzy jak i ekipa telewizyjna są zachwyceni Pałacem Kawalera jak i całym zabytkowym parkiem.
- To bardzo wdzięczne miejsce. Zawsze spotyka nas tu dużo dobrego – mówił Adam Łukaszek, kierownik produkcji.
Zdjęcia w Pałacu Kawalera będą realizowane jeszcze przez kilka dni. Emisja spektaklu pt. „Alibi” planowana jest na 14 maja o godz. 20:35 w TVP1. Już teraz zapraszamy do oglądania.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec