W wigilię Urząd Gminy nieczynny

Informujemy, że 24 grudnia 2018 r. Urząd Gminy Świerklaniec będzie nieczynny. W wigilię zmianie ulegną także godziny otwarcia innych gminnych jednostek. O tym w rozwinięciu artykułu.

24 grudnia nieczynny będzie Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu oraz nakielska filia Gminnej Biblioteki Publicznej. Biblioteka główna będzie czynna od godz. 8.00 do 12.00. W wigilię nieczynne będą także Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Nakle Śląskim oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu. Ośrodki Zdrowia w Świerklańcu i Nakle Śląskim w wigilię czynne będą do godz. 13:00. W późniejszych godzinach z opieki medycznej będzie można korzystać w Przychodni Lekarskiej Bi-Med w Tarnowskich Górach.
31 grudnia (Sylwester) Urząd Gminy Świerklaniec będzie czynny w normalnych godzinach, Gminny Ośrodek Kultury będzie nieczynny, Gminna Biblioteka Publiczna (główna i filia) czynna w godz. od 8.00 do 13.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie czynny w normalnych godzinach. Ośrodki Zdrowia w Świerklańcu i Nakle Śląskim w Sylwestra będą czynne do godz. 13:00. Później opiekę nad pacjentem przejmie Bi-Med. Ośrodek Pomocy Społecznej będzie czynny do godz. 13:00.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec