Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Zapraszamy firmy oraz instytucje z terenu naszej Gminy do włączenia się do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny.

Do współpracy zapraszamy podmioty niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek, ulg lub innych dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny.
Rządowy program Karta Dużej Rodziny to realna pomoc dla rodzin, które mogą korzystać z przygotowanych specjalnie dla nich zniżek i ulg. Ideą Karty jest ułatwienie rodzinom 3+ dostępu do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniżenie kosztów codziennego życia.
Imienne Karty są wydawane każdemu członkowi rodziny dlatego istotnym jest aby oferta przedstawiana przez podmiot umożliwiała indywidualne korzystanie z oferowanych zniżek przez każdego z członków wielodzietnej rodziny, tj. np. wyłącznie przez rodzica lub dziecko, a nie tylko w przypadku korzystania z oferty przez całą rodzinę albo określoną liczbę jej członków.

W celu uzyskania szczegółowych informacji można kontaktować się z osobą wyznaczoną do koordynowania spraw związanych z realizacją „Karty Dużej Rodziny” w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach jest pani Bogusława Kuczyńska – pracownik  Wydziału Polityki Społecznej, tel.: (32) 20-77-805, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informację, jak zostać partnerem Karty Dużej Rodziny można znaleźć tutaj oraz na stronach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Rodziny.gov.pl.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec