Gmina Świerklaniec

Dzień Zdrowia w Świerklańcu

W sobotę, 11 kwietnia zapraszamy mieszkańców i gości do skorzystania z bezpłatnych badań w ramach Dnia Zdrowia w Świerklańcu. 

Wydarzenie odbędzie się w godzinach: od 10.00 do 14.00 na parkingu przy Urzędzie Stanu Cywilnego.

Na miejscu dostępny będzie m.in. cytobus – mobilne centrum cytologii, a także stanowiska do pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi. Będzie można skorzystać z relaksujących masaży dłoni i głowy, porozmawiać o higienie jamy ustnej, zdrowym stylu życia czy profilaktyce raka piersi. Nie zabraknie również praktycznych elementów, jak instruktaż obsługi defibrylatora AED.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia