Gmina Świerklaniec

Wiosenny turniej siatkarski

Wiosenny turniej siatkarski o puchar wójta gminy Świerklaniec - 22 marca, od godziny 9.00 w Hali Sportowej w Nakle Śląskim.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Aktywni

Urząd Gminy Świerklaniec 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia