Gmina Świerklaniec

Dary mieszkańców trafiły w dobre ręce

Na mieszkańców gminy Świerklaniec zawsze można liczyć. Podczas tegorocznych zbiórek charytatywnych do Urzędu Gminy spontanicznie napływały dary.

Zgromadzono tak dużo zabawek, gier, książek i pluszaków, że specjalnie zorganizowano dla nich osobny magazyn. Przedmioty te trafiały następnie na różne kiermasze charytatywne, których celem było wsparcie chorych, najmłodszych mieszkańców Świerklańca i Orzecha. 

To, co pozostało po kiermaszach, również znalazło swoje miejsce.

Przedstawiciele gminy Świerklaniec:  wójt Grzegorz Zadęcki oraz koordynatorka zbiórek charytatywnych Żaneta Lebek, odwiedzili dziś Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą nr 2 w Bytomiu. Worki i kartony pełne zabawek przekazano na ręce wychowawcy, pani Jolanty Wręczyckiej . Już wkrótce wszystkie podarunki zostaną wręczone jej podopiecznym, a także dzieciom z innych bytomskich ośrodków. Okazji ku temu z pewnością nie zabraknie - w końcu Mikołajki i Święta są tuż, tuż.

Dobro wraca — a Państwa zaangażowanie jest tego najlepszym dowodem.

Gmina Świerklaniec składa serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom za otwartość, pomoc i wielkie serca.

Galeria zdjęć

Dary mieszakńców trafiły w dobre ręce dary mieszkańców trafiły w dobre ręce dary mieszkańców trafiły w dobre ręce dary mieszkańców trafiły w dobre ręce
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności