Gmina Świerklaniec

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Zbiórka elektroodpadów w październiku 2025 roku zostanie przeprowadzona bezpośrednio sprzed posesji.

Terminy zbiórki w poszczególnych miejscowościach:

  • Nakło Śląskie – 27 października 2025 r. (poniedziałek),
  • Świerklaniec – 28 października 2025 r. (wtorek),
  • Orzech – 29 października 2025 r. (środa),
  • Nowe Chechło – 30 października 2025 r. (czwartek).

Ważne informacje:

  • Odpady należy wystawić przed posesję do godziny 6:00 rano w dniu odbioru.
  • Zbiórka rozpoczyna się od godziny 6:00.
  • Przyjmowane będą wyłącznie kompletne urządzenia. Sprzęt niekompletny nie zostanie odebrany.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności