Gmina Świerklaniec

Nowy lekarz internista w Ośrodku Zdrowia w Świerklańcu

Kolaż zdjęć: Zdjęcie nowej pani doktor, logo SP ZOZ i zdjęcie budynku przychodni w ŚwierklańcuAgnieszka Niedziałkowska-Joniec od czerwca br. jest nowym lekarzem internistą w Ośrodku Zdrowia w Świerklańcu. Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i obecnie jest w trakcie specjalizacji  z medycyny rodzinnej. Pani Doktor udziela świadczeń opieki zdrowotnej jako lekarz od 2021 roku.

Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pełnienia opieki medycznej nad pacjentami w różnych przychodniach w tym również w Ośrodku Zdrowia w Świerklańcu w latach 2021–2022, a także na oddziale chorób wewnętrznych i diabetologii. W 2025 roku zdobyła Certyfikat Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Pani doktor udziela świadczeń w każdą środę.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności