Śląska Biesiada przy Baszcie
Klimat Śląska przy parkowej Baszcie. 30 maja w godzinach od 18.00 do 22.00, stowarzyszenie Przyszłość Gminy Świerklaniec zaprasza na Śląską Biesiadę w zabytkowym parku w Świerklańcu. Na uczestników czeka biesiadna muzyka, regionalne przysmaki oraz dobra zabawa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - jednak obowiązują zapisy. Szczegóły na plakacie.


